Žaluzie a Rolety

projekty Podívejte se na projektySAP kalkulace Nechte si zpracovat nezávaznou kalkulaci zdarma!!

 


STÍNÍCÍ TECHNIKA › Horizontální – Vertikální – Sítě proti hmyzu


Jednou z dalších specializací naší firmy je PRODEJ, MONTÁŽ A KOMPLETNÍ SERVIS VAŠICH ŽALUZIÍ. V naší nabídce naleznete všechny druhy a variace žaluzií a to jak horizontálních, tak vertikálních. Opět pro všechny druhy objektů. V naší nabídce nechybí ani velmi oblíbené sítě proti hmyzu. Objednejte si předběžnou kalkulaci na základě Vámi zaměřených oken a obratem obdržíte kalkulaci. Nebudeme Vám slibovat 50% slevu, stačí když si naší kalkulaci porovnáte s konkurencí. I zde totiž platí naše „motto“ GARANCE NÍZKÉ CENY a VYSOKÉ KVALITY! Pokud se pro naši firmu rozhodnete s potěšením Vás navštíví náš odborný technik, který provede přesné zaměření. Předloží Vám vzorník barev a následně s Vámi potvrdí závaznou objednávku. Samotná instalace proběhne nejpozději do 7 pracovních dnů.


Cena

Dlouhodobě na trhu dosahujeme jednu z nejnižších cen, dopravu nikdy neúčtujeme!!!

Nechte se přesvedčit, rádi Vám připravíme nezávaznou kalkulaci.


FORMULÁŘ PRO KALKULACI STÍNÍCÍ TECHNIKY (klikněte ZDE)Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie mají v současných interiérech již své nezastupitelné místo a spolehlivě chrání vaše soukromí. Dlouhodobě nejoblíbenější a nejžádanější variantou jsou žaluzie ISSO lux, které dokonale splývají v interiéru s plastovými okny, Al - okny a dřevěnými euro okny.

Dodávané žaluzie jsou celokovové s lakovanými lamelami ze speciálních slitin hliníku. Povrchová úprava zaručuje stálost barev.

Dodáváme v provedení:

Meziskelní (šroubovací okna), na plastová okna, dřevěná a euro okna

Velká škála barev i imitace dřeva.

Žaluzie je možné vyrobit do šikmých oken.


Vertikální žaluzie

Svislé látkové(vertikální) žaluzie se dodávají v široké škále látek a barev lamel,včetně lamel plastových.

Kolekce obsahuje 80 látek různých barev a struktur (100% polyester, 100% skleněné vlákno, 55% bavlna + 45% polyester)
Vedle klasických (Shantung, Roma, Itaca, ...) nabízíme látky vhodné k zatemnění obrazovek počítačů (Reflex 80, Reflex Hilite - 100% nehořlavý polyester) Šířka lamel 0,89 nebo 127mm.

Horní hliníkový profil v bílé barvě se vyrábí s různými druhy stahování.

Do školy, kanceláře, ordinace, ale i bytu a rodinných domů. Tam všude najde svislá látková žaluzie uplatnění.

Dle potřeby zákazníka si poradíme i s šikmými otvory.


Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří. Síť je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem, které nepodléhá korozi. Je možné zvolit mezi pevnou nebo rolovací sítí, která je upevněna v decentním rámu podle typu použití v barvě bílá, hnědá, nebo imitace zlatý dub.

 

Markýzy

Markýzy mají několik předností. Především jsou schopny zastínit větší plochy teras, balkónů či prosklených výloh obchodů. Dále dotváří architektonický vzhled objektu a stávají se jeho nedílnou součástí. V naší nabídce je velké množství typů, které vyhoví Vašim náročným požadavkům.

Ovládání markýz je velice jednoduché. Základním typem je ovládání klikou. V případě většího počtu markýz nebo markýzy s větší plochou je pohodlnější motorické ovládání se spínačem nebo dálkovým ovládáním. Žádaným doplňkem dnes bývá i větrné čidlo, které automaticky stáhne markýzu při velkém větru a zabrání tak poškození. Clona může být opatřena i světelným nebo časovým spínačem.